Webinaria o badaniach

Jednym z wniosków płynących z realizacji projektu badawczego „Badania o badaniach” była potrzeba podnoszenia kompetencji pracowników instytucji kultury w zakresie prowadzenia badań. Chcąc wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom organizujemy cykl spotkań – „Webinaria o badaniach”. W ich trakcie osoby mające potrzebę zdobycia nowej wiedzy oraz umiejętności będą mogły uczestniczyć w spotkaniach z naukowcami oraz specjalistami, zajmującymi się badaniami w sektorze kultury. 

Celem webinarów jest prezentacja sposobów prowadzenia badań w instytucjach kultury. Wykorzystując możliwość transmisji na żywo, zaproszeni goście podzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem z uczestnikami wirtualnych seminariów. 

W związku z planowanymi działaniami chcemy zaprosić Państwa do wzięcia udziału w krótkiej ankiecie. Bazując na Państwa odpowiedziach, zaprojektujemy cykl spotkań “Webinariów o badaniach”. 

Zależy nam na Państwa opinii oraz uwagach – dlatego uprzejmie prosimy o wypełnienie oraz przesłanie ankiety do 31.01.2021. Ankieta jest anonimowa, jej wypełnienie powinno Państwu zająć ok. 5 minut.

Odnośnik: Ankieta – Webinaria o badaniach

Koordynatorzy projektu:

Bogna Halska-Pionka

Krzysztof Kula