ZESPÓŁ

NASZE WOLONTARIUSZKI/ NASI WOLONTARIUSZE

MARLENA BŁYSKAL
OLIWIA PIELKA
MAŁGORZATA WOŁOSZYNOWSKA
BOGNA HALSKA-PIONKA
MAJA GAWRYOŁEK-OSIŃSKA
ANNA PLUSZYŃSKA
KATARZYNA ZIĘBA
WERONIKA POKOJSKA
MARTA SZADOWIAK
fot. Renata Dąbrowska
DOMINIKA PIETRZYK
AGNIESZKA MISIEWICZ
OLGA KOSIŃSKA
ANNA SUCHOCKA
ANNA MAŁCZUK-WAKULIŃSKA
AGNIESZKA KONIOR
AGNIESZKA SZOSTAK
JULIAN SKÓRSKI
EWA KOBIELSKA
PRZEMYSŁAW KUBALA
JUSTYNA SAWKA
PAULINA KWIATKOWSKA-CHYLIŃSKA
MAJA GRABOWSKA
OLGA KRYCHOWSKA
KATARZYNA NASIŁOWSKA
ELŻBIETA KRÓL-DRYJA
BARBARA PUZON

Ola Mazurek – Koordynatorka ds. wolontariatu programu „WOW w IBOKu!”

Z wolontariatem związana od ponad 18 lat, koordynatorka i wolontariuszka w wielu stowarzyszeniach i instytucjach.  W czasie wolnym sięga po książki – w formie papierowej, najchętniej prosto z półki własnej biblioteczki i muzykę – z płyty CD, wrzuconej do dobrego odtwarzacza. Prywatnie Jachtowy Sternik Morski i Instruktor Żeglarstwa, który nigdy nie odmawia czarnej kawy. Pomysłodawczyni projektu “WOW w IBOKu!”, człowiek od wszystkiego.

Kontakt: wolontariat@ibok.org.pl, ola.mazurek@ibok.org.pl

Dyżury: Wtorki od godz. 18:00 do 19:00 (online lub telefonicznie)

Klara Korejba – Opiekunka Ścieżki Webinariów, aktywnie działająca wolontariuszka IBOK.

Wolontariuszka wielu krakowskich festiwali, zwłaszcza filmowych i literackich. Projekty badawcze, rozmawianie z ludźmi, słuchanie ich historii i poznawanie różnorodnych perspektyw są dla niej sposobami na zdobywanie wiedzy w sposób odmienny od tradycyjnego. Przez pół roku mieszkała w Estonii, ale w każdą podróż mogłaby jeździć do Włoch. Uwielbia góry (szczególnie Bieszczady!), kolorowe kawiarki i pierwsze rzędy na koncertach 😀 Opiekunka ścieżki webinariów w ramach projektu WOW! w IBOKu.

Kontakt: klara.korejba@ibok.org.pl

Marysia Konrad – Opiekunka Ścieżki Baz danych, aktywnie działająca wolontariuszka IBOK.

Jeśli przeczytaliście opis Klary Korejby, to jej brzmiałby dokładnie tak samo. Często uchodzą za jedną osobę, bo wszystko robią razem. Z niewielkich różnic, preferuje jednak klimaty morskie, a nie górskie. Dopiero przy 30 stopniach zaczyna być jej ciepło, dlatego w innym życiu z pewnością była Hiszpanką. Jej najlepszym towarzyszem (oprócz Klary) jest radio! W kontakcie z ludźmi jest połączeniem słuchacza, pytacza i gadacza, z przewagą tego drugiego, bo prowadzi wywiady 24/h. Mimo że większość jej rozmówców o tym nie wie. Jej życiowym motto, odziedziczonym po tacie, jest to, że porządna dawka ironii może uratować dzień, tak samo jak porządna dawka kawy – to akurat ma po mamie!  Zaprasza na bazę (danych oczywiście).

Kontakt: maria.konrad@ibok.org.pl