Webinaria o prowadzeniu badań w sektorze kultury

Jeśli jesteś pracownikiem instytucji kultury i chcesz podnieść swoje kompetencje z zakresu prowadzenia badań, to zapraszamy do obejrzenia 6 spotkań z cyklu pt. „Webinaria o prowadzeniu badań w sektorze kultury”.
Spotkania poprowadzili eksperci wykorzystujący w swoich badaniach prezentowane metody i techniki. Zagadnienia teoretyczne zostały uzupełnione o przykłady z praktyki i rekomendacje, natomiast zaraz po zakończeniu głównej części każdego webinarium odbył się panel Q&A (pytań i odpowiedzi).

Jeśli więc w najbliższym czasie planujesz realizację badań w swojej instytucji, albo zawsze chciałeś to zrobić, ale nie wiedziałeś jak zacząć, to ten cykl jest dla Ciebie! Postaramy się także zainspirować tych, którzy do tej pory nie widzieli potrzeby realizacji badań.

W ramach cyklu odbyły się następujące spotkania:

Spotkania były rejestrowane, a nagrania udostępnione są na kanałach IBOKa na YouTube i Vimeo. Na poszczególnych podstronach (linki powyżej) zostały również udostępnione krótkie materiały podsumowujące każde z spotkań. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym czy i jak instytucje kultury pozyskują wiedzę o sobie i swoim otoczeniu, to zapoznaj się z treścią naszego raportu Badania o badaniach.

Koordynatorzy cyklu: Bogna Halska-Pionka, Krzysztof Kula