Webinar: Kultura na socialu (15.02, 12:00)

Zapraszamy na kolejny webinar z cyklu „Teoretycznie praktyczne spotkania o zarządzaniu kulturą”. Tym razem o mediach społecznościowych w sektorze kultury opowie Dawid Lewandowski.

Tematem wystąpienia będzie wykorzystanie mediów społecznościowych, jako współczesnego nośnika (promocji) kultury. Jak social media wpływają na współczesnego odbiorcę, szczególnie pokolenie Z? Czy pełnią wyłącznie rolę promocyjną, a może czasem już zastępują kontakt z realną kulturą i jak przełożyła się na to pandemia COVID-19?

W czasie webinarium scharakteryzowane zostaną oczekiwania internetowych odbiorców względem sektora kultury, oraz podane przykłady angażującego i efektywnego działania przez wybrane polskie instytucje.

Termin: 15 lutego 2023, godz. 12:00

Miejsce: on-line (link wyślemy do zapisanych osób)

Prowadzący: Dawid Lewandowski

Od 2013 roku działał jako artystyczny bloger, dziś dzieli się z twórcami praktyczną wiedzą dotyczącą promocji w social mediach, szczególnie na Instagramie. Absolwent Sztuki Mediów na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, oraz Psychologii Reklamy i Komunikacji w Wyższej Szkole Bankowej. Doświadczenie zdobywał w dziale PR Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu, pracując przy wystawach artystów, jak Marina Abramović, Helmut Newton, Edward Dwurnik etc. Od dwóch lat prowadzi własną działalność, współpracuje z markami osobistymi – szczególnie tymi z branży kreatywnej, agencjami i magazynami o kulturze. Od 2019 roku pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu Fundacji ZW instytucji opiekującej się dorobkiem twórczym Natalii LL. W maju 2022 wydał e-book “Artysta na socialu” będący podręcznikiem mediów społecznościowych dla twórców wizualnych.
https://instagram.com/artystanasocialu/
https://skiskistudio.pl

Link do formularza zapisów: https://forms.gle/va1cjJwKBvwowwnx8