Webinar: Analiza wyników badań oraz wdrażanie rozwiązań (19.04, 9.00)

Serdecznie zapraszamy na drugie webinarium z cyklu „Rozmowy o prowadzeniu badań w sektorze kultury”, które zostanie poświęcone analizie wyników badań oraz wdrażaniu rozwiązań w instytucjach będących częścią sektora kultury. Swoim doświadczeniem w tym zakresie podzielą się z nami dr Katarzyna Jagodzińska oraz dr Beata Nessel-Łukasik.

W trakcie spotkania zostaną poruszone zagadnienia związane z prowadzeniem badań o charakterze partycypacyjnym. Porozmawiamy o tym jakie korzyści może przynieść wdrażanie potencjalnych rozwiązań. Zastanowimy się nad wykorzystaniem potencjału badań, jako narzędzia w rękach praktyków sektora kultury w budowania wzajemnych relacji i przestrzeni do wymiany doświadczeń między instytucją kultury a społecznością lokalną. 

Termin: 19 kwietnia 2023 (środa), godz. 9:00 do 11:00

Miejsce: on-line (link wyślemy do zapisanych osób)

Link do formularza zapisów: https://forms.gle/JrYrwfEge47FaSsDA

Prelegentki:

  • dr Katarzyna Jagodzińska
  • dr Beata Nessel-Łukasik

Prowadząca:

  • dr Agnieszka Szostak

Webinar organizowany jest w ramach cyklu „Rozmowy o prowadzeniu badań w sektorze kultury” współfinansowanego ze środków Urzędu Miasta Krakowa.

www.krakow.pl

www.ngo.krakow.pl

W ramach cyklu będzie miało miejsce jeszcze jedno spotkanie:

  • Wydarzenie pt. Interesariusze sektora kultury: badania publiczności. Spotkanie odbędzie się w formule stacjonarnej 23 maja w Krakowie. 

Więcej informacji już wkrótce na stronie naszego Stowarzyszenia!