Rozmowy o prowadzeniu badań w sektorze kultury

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji wydarzenia poświęconego realizacji badań w sektorze kultury. Tym razem oprócz webinariów zaplanowano także stacjonarne spotkanie w Krakowie, połączone z wizytami studyjnymi. Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Miasta Krakowa.

Jeśli jesteś pracownikiem instytucji kultury i chcesz podnieść swoje kompetencje z zakresu prowadzenia badań, to zapraszamy do udziału w III edycji wydarzenia dotyczącego prowadzenia badań w sektorze kultury.

Bieżąca edycja cyklu będzie realizowana pod zmienioną nazwą „Rozmowy o prowadzeniu badań w sektorze kultury”. Tym razem wydarzenie będzie odbywało się nie tylko w przestrzeni wirtualnej, ale także stacjonarnie w Krakowie.

Zaplanowaliśmy dwa webinary, które będą poświęcone następującej tematyce:

  • Planowanie, organizowanie oraz prowadzenie badań (5.04, 12.00)
  • Analiza wyników badań oraz wdrażanie rozwiązań

Spotkania będą prowadzili eksperci pracujący lub współpracujący z instytucjami kultury. W tej edycji wydarzenia skupimy się w głównej mierze na praktyce. Po zakończeniu głównej części każdego webinarium odbędzie się panel Q&A (pytań i odpowiedzi).

Oprócz tego zapraszamy na wydarzenie stacjonarne, które odbędzie się w maju w Krakowie i będzie poświęcone interesariuszom sektora kultury – badaniu publiczności. W programie zaplanowano wykłady oraz wizyty studyjne w muzeach, które realizowały do tej pory badania swoich odbiorców.

Jeśli więc w najbliższym czasie planujesz realizację badań w swojej instytucji, albo zawsze chciałeś to zrobić, ale nie wiedziałeś jak zacząć, to ten cykl jest dla Ciebie! Postaramy się także zainspirować tych, którzy do tej pory nie widzieli potrzeby realizacji badań.

Projekt po raz trzeci współfinansowany jest ze środków Miasta Krakowa.