Webinar: Jak badać zwiedzających wystawy multimedialne?

Zapraszamy na kolejny webinar z cyklu „Teoretycznie praktyczne spotkania o zarządzaniu kulturą”, który odbędzie się 30 marca 2022 roku. Tym razem wspólnie z dr Ewą Drygalską porozmawiamy o sposobach badania zwiedzających na wystawach multimedialnych.

Czego dotyczy kolejne spotkanie w ramach cyklu?

Sposobów badania zwiedzających na wystawach multimedialnych. Biorąc pod uwagę coraz szersze zastosowanie technologii i multimediów w muzeach, istnieje silna potrzeba lepszego zrozumienia, w jaki sposób technologie aktywnie kształtują doświadczenia zwiedzających. Jak można zmierzyć efektywność, immersyjność i user experience na wystawach multimedialnych? Podczas wystąpienia zostanie przedstawiona teoria i metody badań dotyczące sposobów używania przez zwiedzających technologii w muzeach oraz sposobów konceptualizowania doświadczenia muzealnego zapośredniczonego przez nowe media.

Kim jest prelegentka kolejnego spotkania?

dr Ewa Drygalska – kieruje komunikacją z odbiorcami w Muzeum Emigracji w Gdyni, wcześniej pracowała w Muzeum Narodowym w Warszawie i Muzeum Chopina. Wykłada na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Interesuje się nowymi mediami, badaniem doświadczeń technologicznych oraz związkami technologii z kulturą.

Kiedy odbędzie się spotkanie?

30 marca (środa) 2022 o godzinie 12.00

Gdzie odbędzie się spotkanie?

Na platformie on-line, link prześlemy do zapisanych uczestników

Jak zapisać się na spotkanie?

Poprzez formularz: https://forms.gle/73YLwAWtvdppoecV6